poniedziałek, 7 października 2019

Kolejna noc za nami

Po raz piąty udało się naszym najlepszym czytelnikom spać w szkole. Był biblioteczny escaperoom- dwie drużyny musiały rozwiązać 10 zadań, by uzyskać wskazówki, gdzie schowany jest klucz do wyjścia. Nasi uczniowie dość zwinnie się z tym uporali!
Po szczęśliwym wydostaniu się, wspólnie przyrządziliśmy i zjedliśmy kolację, napiliśmy się gorącej herbaty i oddaliśmy się w ręce niesamowitych animatorek. Absolwentki naszej szkoły Paulina Stęchły oraz Julia Kędzior przygotowały szereg zabaw oraz karaoke, przy którym nieźle się ubawiliśmy.
 
Wymęczeni po wszystkich zabawach i tańcach, chwilę po północy zasiedliśmy do nocnego seansu zajadając się popcornem i przyniesionymi słodyczami. Po bajce przenieśliśmy się na Salę Gimnastyczną, gdzie bardzo szybko usnęły wszystkie zmęczone dzieciaki. Mam nadzieję, że podobało  Wam sięchoć w połowie tak mocno, jak zapewnialiście! :) do zobaczenia być może w kwietniu - na następnej bibliotecznej nocy!

Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji imprezy czytelniczej p. Natalii Gongor oraz p. Kasi Zioło - drogie koleżanki liczę na Waszą pomoc ponownie, za kilka miesięcy:) w końcu i nam nie brakowało uśmiechu!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza