środa, 13 grudnia 2017

Zguba św. MikołajaOd niedawna w naszej szkolnej bibliotece zagościł Renifer. Jedna z plotek głosi, że św. Mikołaj zapomniał go zabrać po odwiedzinach w naszej szkole. Jednak sam Renifer przyznał,  że postanowił zostać w naszej szkolnej bibliotece do końca zimy i przeczytać kilka nowych książek. Renifer jest fanem footballu, więc bardzo ucieszył się na widok książek o słynnych piłkarzach. Lewandowski, Pazdan, Messi, Ronaldo no wiecie Po prostu futbol!
Uwagę naszego nietypowego gościa przyciągnęły również książki z serii Nela małą reporterka, Renifer, co prawda dużo podróżuje po świecie ze św. Mikołajem, ale nie miał nigdy czasu na spokojnie przyjrzeć się egzotycznym zwierzątkom i mieszkańcom oceanów.
Reniferek jest zwierzątkiem i z przyjemnością odkrywa ciekawostki o innych zwierzaczkach oraz o pełnych wyzwań przygodach. Renifer postanowił w wolnej chwili przepłynąć Atlantyk kajakiem, pomysł zrodził się po przeczytaniu książki Doba na oceanie.Dziękujemy uczennicom z klas piątych za pomoc przy Reniferku:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz